Pro architekty, stavební firmy, developery, prodejce a montážní firmy

Centrální vysavače: Aertecnica, Beam, BVC, Drainvac, Electrolux, Elek Trends, Globovac, Nilfisk, centrální vysavače - příslušenství, montáž, servis

Stavebnictví prochází zejména v posledních letech dynamickým rozvojem. Důvodem jsou nové Centrální vysavače Praha - spolupráce developerské projekty, větší poptávka po nových bytech a kancelářských prostorách. Nároky spotřebitelů pokud jde o vybavení interiérů se neustále zvyšují. Jedním z těchto nároků jsou také centrální vysavače, které se postupně stávají standardním interiérovým vybavením.
Naši zákazníci od nás očekávají řešení centrálního vysávacího systému s jednoduchou obsluhou pro uživatele a s dokonalou funkčností. Převládají požadavky na řešení na míru jak v oblasti vlastního provedení, tak i ve výběru doplňků pro centrální vysavače. Spotřebitelé se také čím dál více zaměřují na design centrálních vysavačů, rozsah příslušenství i detaily provedení pro perfektní kombinaci interiéru a sladění bytové krásy.

Centrální vysavače Praha - spolupráce s architekty, stavebními firmami a developery

Centrální vysavače Praha - spolupráce Na tržní trendy reaguje naše firma speciální nabídkou pro developerské a stavební firmy a v neposlední řadě také pro architekty. Těmto klientům poskytujeme celou řadu nadstandardních služeb. Naši projektanti systémů pro centrální vysávaní Vám pomohou v projektování centrálních vysavačů a v nalezení ideálního řešení ve všech fázích realizace projektu. Samozřejmostí jsou rozšířené konzultační služby.

Centrální vysavače Praha - všechny výhody na první pohled

  • tvoříme kvalitní projekty centrálního vysávání pro všechny segmenty trhu
  • jsme specializovaná firma na systémy pro centrální vysávání a silný partner pro centrální vysavače
  • realizujeme projekty pro centrální vysávání na klíč od začátku do konce 
  • poskytujeme konzultantskou a projektovou činnost s individuálním přístupem
  • jsme firma nezávislá na značce nebo výrobci, nepreferujeme určitou značku, preferujeme kvalitní projekty
  • provádíme autorizovaný záruční i pozáruční servis pro centrální vysavače
Centrální vysavače Praha - spolupráce

Centrální vysavače Praha - spolupráceNabízíme Vám možnost využití našich služeb a centrálních vysavačů při vybavování nových bytů, domů, kanceláří, hotelů, penzionů atd., nebo při jejich rekonstrukcích. Jednou z variant spolupráce je vybavení Vašich projektů našimi centrálními vysavači ještě před prodejem konečnému zákazníkovi jako standardní vybavení interiéru.

Další informace o možnostech a podmínkách spolupráce si můžete vyžádat na stránce kontakty. Rádi Vám sdělíme jaký balíček nadstandardních služeb od nás můžete získat, stejně tak velkoobchodní ceny.
Vždy se můžete spolehnout na vysokou úroveň poskytovaných služeb i přesné dodržování realizačních termínů. Mezi naše samozřejmé standardy patří perfektní zpracování, funkčnost a dlouhodobá životnost:

Centrální vysavače Praha - spolupráce
  • KVALITA
  • OPTIMÁLNÍ CENA
  • VYSOKÁ UŽITNÁ HODNOTA

Centrální vysavače Praha - spolupráce

Pro prodejce centrálních vysavačů a montážní firmy

Značka Centrální vysavače Praha je synonymem pro systémy centrálního vysávání. Disponujeme rozsáhlým sortimentem centrálních vysavačů, doplňkovým programem a kvalitními službami. Tyto atributy nám umožňují poskytovat Centrální vysavače Praha - spolupráce širokou variabilitu řešení pro centrální vysavače.
K uspokojení širšího okruhu zákazníků hledáme nové firmy pro prodej a montáž centrálních vysavačů. Rovněž nabízíme možnost spolupráce ve formě zprostředkování zakázek. Montážním firmám a stálým odběratelům poskytujeme prodej za velkoobchodní ceny a veškerou prodejní podporu.
Další informace pro prodejce centrálních vysavačů a velkoobchodní podmínky spolupráce si vyžádejte ještě dnes na stránce kontakty.

***
Největší nabídka centrálních vysavačů: