Centrální vysavače NILFISK

Centrální vysavače: Aertecnica, Beam, BVC, Drainvac, Electrolux, Elek Trends, Globovac, Nilfisk, centrální vysavače - příslušenství, montáž, servis

Centrální vysavače NILFISK - aktuální nabídku agregátů naleznete na našem e-shopu

Centrální vysavače NilfiskNilfisk Advance je tradiční dánský výrobce profesionální čisticí a úklidové techniky s celosvětovou působností. Svým komplexním výrobním programem se řadí mezi největší korporace v oboru. Nilfisk Advance dokáže svým uceleným produktovým portfoliem centrálních vysavačů splnit i ty nejnáročnější požadavky na čistící a úklidovou techniku.
Centrální vysavače značky Nilfisk Advance kombinují konstrukční jednoduchost s nejmodernějšími technologiemi. Rozsáhlé investice do vývoje a výborně nastavená strategie celé společnosti umožňují uvádět nové nebo inovované výrobky, které jsou celosvětově unikátní. Zejména z tohoto důvodu je Nilfisk Advance považován za výrobce, který určuje standardy.

Centrální vysavač NILFISK BRONZE

Cena: 8.649,-Kč bez DPH
Výrobce: NILFISK

Pro technické parametry centrálního vysavače klikněte zde

Centrální vysavač NILFISK Bronze je výkonný agregát s jednostupňovou turbínou a sacím výkonem 566 AirWattů. Jde o "sáčkový typ" - nejmenší agregát, který je určen pro umístění do stísněných prostor v bytech a v menších rodinných domech.

Díky svým rozměrům se lehce vejde do skříňky kuchyňské linky. Pro vysávání lze
k agregátu připojit krátký potrubní rozvod. Bezkontaktní vynášení vysátých nečistot je zajištěno prostřednictvím uzavřeného prachového sáčku.

Centrální vysavače Nilfisk

Centrální vysavač NILFISK SILVER

Cena: 11.679,-Kč bez DPH
Výrobce: NILFISK

Pro technické parametry centrálního vysavače klikněte zde

Centrální vysavač NILFISK Silver je výkonný agregát s jednostupňovou turbínou a sacím výkonem 595 AirWattů. Cyklónová separace a pohyblivý samočisticí filtr zaručují stálý výkon centrálního vysavače.

Díky své konstrukci agregát disponuje velkokapacitním prachovým kanystrem. Pro bezkontaktní vynášení vysátých nečistot lze vložit do prachového kanystru prachový sáček.

Centrální vysavač NILFISK Silver je určen pro střední rodinné domy.

Centrální vysavače Nilfisk

Centrální vysavač NILFISK GOLD

Cena: 13.849,-Kč bez DPH
Výrobce: NILFISK

Pro technické parametry centrálního vysavače klikněte zde

Centrální vysavač NILFISK Gold je výkonný agregát s jednostupňovou turbínou a sacím výkonem 625 AirWattů. Sací agregát je vybaven zabudovaným informačním panelem  a podtlakovou kontrolou hlídání zanesení filtru. Centrální vysavač umožňuje komunikaci  a připojení k rekuperační jednotce.

Z informačního panelu může uživatel vyčíst stav zaplnění prachového sáčku či nádoby, stav a průchodnost filtru, indikaci přehřátí jednotky a nutné údržby.

Centrální vysavač NILFISK Gold je určen pro střední a velké rodinné domy.

Centrální vysavače Nilfisk

Centrální vysavač NILFISK GOLD RRC

Cena: 16.499,-Kč bez DPH
Výrobce: NILFISK

Pro technické parametry centrálního vysavače klikněte zde

Centrální vysavač NILFISK Gold RRC je výkonný agregát s jednostupňovou turbínou a sacím výkonem 625 AirWattů. Sací agregát je vybaven zabudovaným informačním panelem a podtlakovou kontrolou hlídání zanesení filtru. Umožňuje komunikaci a připojení k rekuperační jednotce.

Navíc je tento centrální vysavač vybaven bezdrátovou technologií. Zapínání 
a vypínání sacího agregátu se provádí pomocí radiového signálu přímo na rukojeti vysávací hadice. Dosah signálu je 50 metrů. Pro náhodné zapnutí je nastaveno automatické vypínání po 30 minutách. Při instalaci rozvodů nemusí být rozváděn žádný nízkonapěťový kabel. 

Centrální vysavač NILFISK Gold RRC je určen pro střední a velké rodinné domy.

Centrální vysavače Nilfisk
***
Největší nabídka centrálních vysavačů: